Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

 • Kontakt

  Środowiskowy Dom Samopomocy
  w Nowym Żmigrodzie
  ul. Gorlicka 10
  38-230 Nowy Żmigród

  tel./faks: 134464107
  email: kontakt@sdsnowyzmigrod.pl

Teatr Iluzji

W poniedziałek 22 marca 2021 r. przed Uczestnikami Naszego Domu ze swoim interaktywnym programem iluzjonistycznym wystąpił Pan Janusz Popiel “Tristo” ze “STUDIA 13” z Zielonej Góry.

Przedstawienie realizowane było na tle scenografii, oświetlonej reflektorami. Widowisko prowadzone w formie interaktywnej z udziałem Uczestników Domu, którzy zapraszani na scenę pomagali w wykonaniu “magicznych” pokazów. Magik Tristo na początku przedstawienia zdradził publiczności swoje ulubione zaklęcie. Wypowiadając słowa: “ Czary mary, bum, cyk, cyk,”, byliśmy świadkami niewytłumaczalnych zjawisk, które prezentował podczas spotkania. W spektaklu zawarte były treści dydaktyczne i wychowawcze – była mowa o pilności, czystości oraz zasadach dobrego zachowania. Oprócz używania wielu rekwizytów tj. chusty, monet, płyt gramofonowych, butelki, szklanki, kwiatów na widowisku pojawiły sie również “znikąd” gołębie.

Uczestnicy byli zachwyceni, że mogli doświadczyć magii i czarów.

Autor: Anna Dziedzic-Kopa