Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Kontakt

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie

 

Opis usługi:

W celu złożenia dokumentu w formie elektronicznej do Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie, konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP (epuap.gov.pl). By przejść bezpośrednio do formularza "Pismo ogólne do urzędu publicznego" należy użyć linku na wstępie strony "Elektroniczna Skrzynka Podawcza Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie". Po zalogowaniu się do systemu, otworzy się właściwy formularz, który trzeba właściwie zaadresować. W oknie Ustaw/zmień adresata należy wpisać nazwę: Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie lub 5719811 (bez spacji). W miarę wpisywania kolejnych znaków system uruchamia mechanizm podpowiedzi pasujących do fragmentu wpisywanego tekstu.

Parametry skrytki (ePUAP):

Nazwa skrytki:/5719811/SkrytkaESP

 

Usługa jest realizowana za pośrednictwem platformy  


 

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Napisz do nas

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.