Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Konkurs Fotograficzny „ZMYSŁY”

30-go września 2022 roku w Internacie Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej odbył się Piknik integracyjny, połączony z rozstrzygnięciem XII Edycji Konkursu Fotograficznego „Zmysły”. Organizatorem wydarzenia był Dzienny Ośrodek Wsparcia w Bobowej.

Troje naszych Uczestników, wraz z opiekunami uczestniczyło w tym przedsięwzięciu. Do konkursu przystąpiło 17 Ośrodków z województwa podkarpackiego i małopolskiego. Prace konkursowe oceniane były przez profesjonalnych fotografów, z którymi od kilku lat współpracuje DOW w Bobowej. Spośród nadesłanych zdjęć, aż 14 zostało wyróżnionych. Przyznano jedno I miejsce , dwa miejsca ex aequo II oraz jedno III miejsce. Nasz uczestnik Kacper, który brał udział po raz pierwszy w konkursie wykonał zdjęcie, które zatytułował „Wdzięczny za cud zmysłów” i zajął najwyższe I miejsce, za co serdecznie mu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Pozostali Uczestnicy Piotr i Marek, wykonali zdjęcia pod nazwą „Dotyk Piękna” oraz „Móc zobaczyć, dotknąć, poczuć…”. Podczas konkursu mogliśmy podziwiać przepiękne zdjęcia wykonane przez uzdolnionych Uczestników, które ozdabiały salę wystawową. Po wręczeniu nagród wszyscy udaliśmy się na smaczny obiad oraz na koniec imprezy zorganizowano dyskotekę dla chętnych.
Wspólnie spędzony czas był idealną okazją do spotkania się w szerszym gronie oraz nawiązania nowych znajomości. Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i wspólną zabawę.

Autor: Anna Dziedzic-Kopa