Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

ŚDS-owy Zawrót Głowy

15-go września 2022r. z wielką radością mogliśmy uczestniczyć w I Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych - ŚDS-owy Zawrót Głowy. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Przychodzi baba do lekarza…”.

Organizatorami przeglądu był Środowiskowy Dom Samopomocy w Jaśle, a celem konkursu było rozwijanie wśród uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy oraz innych instytucji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami, zainteresowań różnymi formami teatralnymi. Nasz Dom reprezentowała uczestniczka Ewa i uczestnik Mateusz w przedstawieniu pt. ”Grippa”, który wcielił się w doktora - Krzysztofa Dokładnego, zaś Ewa w roztargnioną pacjentkę - Babę. Podczas uroczystości, 10 Ośrodków przedstawiło swoje umiejętności kabaretowe. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Urzędu miasta Jasła oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym talentem aktorskim, jak również obyciem scenicznym. Dobry humor i atmosfera, którą nam zapewnili aktorzy z poszczególnych ŚDS-ów towarzyszyły nam, aż do samego końca imprezy.


Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspólną zabawę.

Autor: Anna Dziedzic-Kopa