Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Grill na środowiskowym podwórku w Nowym Żmigrodzie

8-go czerwca 2022r. nasz Dom odwiedziło dwóch młodych i zdolnych muzyków-Adrian i Dawid, którzy pochodzą z Załęża. Panowie zagrali na akordeonie i bębnie, śpiewając znane i lubiane nam przeboje .

Podczas tańców i przyśpiewek, Uczestnicy wraz z opiekunami grillowali ciesząc się z pięknej i słonecznej pogody. Zaśpiewaliśmy m.in. „Jak się bawią ludzie”, „Siedem czerwonych róż”, „Ale Ale Aleksandra”, „Przez twe oczy zielone”… Nasi Uczestnicy wykazali się dużą znajomością tekstów, śpiewając wspólnie z muzykami swoje ulubione utwory. Uczestnik Rysiu spróbował swoich umiejętności gry na akordeonie i przyznał, że nie jest to łatwe wyzwanie. Oczywiście nie zabrakło również tańców, gdyż nogi same rwały się do tańca. Pomiędzy dobrą zabawą, a hulankami był czas na zjedzenie kiełbasek z grilla oraz wypicie czegoś dla ochłody.

Wszyscy Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wizyty Adriana i Dawida, a czas spędzony na świeżym powietrzu umilił nam dzień.

Dziękujemy za przybycie naszym Gościom i zapraszamy wkrótce!

Autor: Anna Dziedzic-Kopa i Jagoda Łukaszewska