Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Dzień integracji w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie

13-go maja 2022 roku, w naszym Domu odbyło się spotkanie integracyjne Rodziców oraz Opiekunów prawnych naszych Uczestników z Panem Starostą Stanisławem Pankiewicz i Panią Kierownik Małgorzatą Łysik oraz pracownikami ŚDS.

Celem uroczystości było spędzenie razem miłych chwil, wspólnej zabawy, a przede wszystkim okazją do złożenia podziękowań przez naszych Uczestników swoim Rodzicom oraz najbliższym za pomoc, dobre słowo i miłość, której nic im nie zastąpi. Na wstępie wysłuchaliśmy krótkiej prelekcji wygłoszonej przez Uczestnika Mateusza na temat zbliżającego się święta Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Kolejno uczestniczyliśmy w koncercie piosenek,w wykonaniu Zespołu „TU I TERAZ” z Krakowa, podczas którego nasi Uczestnicy mogli zatańczyć do największej listy przebojów Radia Zet 2022. W trakcie spotkania zaprezentowaliśmy naszym Gościom umiejętności Uczestników, w formie nagranych filmów z ich udziałem, którymi mogli się pochwalić. Na zakończenie zaśpiewaliśmy razem piosenkę „Cudownych rodziców mam”, Urszuli Sipińskiej oraz zaprosiliśmy wszystkich do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Dodatkową niespodzianką było wspólne odśpiewanie „Sto lat” dla naszej Uczestniczki Marysi, z okazji 62-urodzin oraz wręczenie tortu.
Nasi zaproszeni Goście również dołożyli swoją cegiełkę w przygotowaniu spotkania, w postaci przepysznych ciast, ciasteczek i łakoci, które nam dostarczyli, a następnie wszyscy mogliśmy je degustować.
Cieszymy się, że mogliśmy się razem spotkać, okazać sobie życzliwość i radość bycia razem.

Dziękujemy za udział wszystkim przybyłym Gościom i niech Dzień Rodzica trwa przez cały rok.

Autor: Anna Dziedzic-Kopa