Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

IX Edycja Konkursu - Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem

Serdecznie zapraszamy na IX Edycję Konkursu „Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem” organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie oraz Starostwo Powiatowe w Jaśle. Celem Konkursu jest rozwijanie twórczej aktywności uczestników, integracja osób niepełnosprawnych, wymiana doświadczeń artystycznych, wzbogacenie i uduchowienie wnętrza uczestników, promowanie wizerunku osób niepełnosprawnych, promocja ekologii wśród osób niepełnosprawnych oraz nabywanie przez uczestników umiejętności zdrowej rywalizacji. Konkurs zostanie przeprowadzony on-line.

Placówki przygotowują dwie prace z podanych kategorii:plakat, który promuje ekologię i dbałość o środowisko własnego regionu oraz praca przestrzenna lub pół-przestrzenna przedstawiająca przedmiot użytkowy, wykonany z tub tekturowych, po materiałach takich jak: strecz, bristol, rolki po papierach toaletowych i ręcznikach. Komisją Konkursową będzie placówka, która weźmie udział w Konkursie.

Ogłoszenie wyników Konkursu zostanie podane do dnia 17.11.2021 r. na stronie Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie.

POWODZENIA!!!

Autor: Anna Dziedzic-Kopa i Jagoda Łukaszewska