Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Wigilia

20 grudnia 2023 r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie Wigilijne dla naszej środowiskowej społeczności. Wigilia, to wyjątkowy dzień długo wyczekiwany przez naszych Uczestników.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przeczytania fragmentu z Pisma Świętego; Ewangelii Św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa i modlitwy. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia, płynące prosto z serca. Nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania i tradycyjnej wieczerzy przy udekorowanym odświętnie stole. Częstowaliśmy się pierogami, rybą z ziemniakami i kapustą oraz żurkiem z grzybami. A na koniec kompot z suszu i przepyszne ciasto. Te wszystkie wspaniałości Uczestnicy wraz z Opiekunami przygotowali w ramach treningu kulinarnego. Na zakończenie naszej Wigilii Pani Kierownik rozdała prezenty, które czekały na nas pod choinką. Rodzicom, Opiekunom i Bliskim składamy najszczersze życzenia. Niech w te Święta do Waszych drzwi zastuka szczęście, spokój i nadzieja. Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i nadchodzący Nowy 2024 Rok.

Autor: Jagoda Łukaszewska