Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Mikołajkowo...

Tradycyjnie jak co roku, 6 grudnia, w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy obchodziliśmy Mikołajki. Ten dzień był nieco inny, gdyż w tym roku, nie było Świętego Mikołaja, a Elfy, które przygotowały niespodziankę dla naszych Uczestników.

W tym przepięknym dniu, Uczestnicy przyjechali ubrani w kolorach czerwieni, czapeczkach Mikołajowych i opaskach z reniferkami, a wszystko po to, by ten dzień był niecodzienny, inny od wszystkich. Mikołajki, to dzień, na który wszystkie dzieci, te małe i te duuuuże czekają cały rok !!! W naszym domu Uczestnicy zebrani na sali integracji, przy stołach pełnych słodkości oczekiwali na pizzę, którą zamówiliśmy w lokalnej pizzerii. Wszystkim Uczestnikom, pizza bardzo smakowała. Do tego, każdy Uczestnik otrzymał pierniczka ze śliwką, a Pani Mikołajkowa wręczyła drobny upominek z owocem i słodkością. Nasi Uczestnicy bardzo lubią taką formę świętowania i chętnie angażują się w przygotowaniach.

Autor: Jagoda Łukaszewska