Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nasz Dom

Nasz Dom

Nasz Dom

Andrzejki 2023

Andrzejkowo, kolorowo, dziś jest szczególnie wesoło, dzisiaj cieszymy się, radujemy, wesołe wróżby w myśli snujemy!

W naszym Środowiskowym Domu, co roku podtrzymujemy tradycje związane z „Andrzejkami”. Dnia 30 listopada odbyła się zabawa w rytm tańców, śpiewów i wróżb związanych z tym świętem.

Andrzejki to popularne święto, które obchodzimy co roku pod koniec listopada. W naszej środowiskowej rodzinie, mamy Uczestnika Andrzeja, który częstował nas w tym dniu cukierkami, a my złożyliśmy mu najserdeczniejsze życzenia. To święto, u nas było podwójne, gdyż tego dnia obchodziliśmy 30 urodziny naszego Uczestnika Mateusza. Mateusz ugościł wszystkich słodkim poczęstunkiem, sałatką i innymi przekąskami. Nie zabrakło tortu, który wjechał ze świecami. A wszystko to przygotował wspólnie z rodzicami, którzy przywieźli te smakołyki i byli z nami w tym ważnym dla niego dniu. Czas umilała nam muzyka, którą przygotował nasz DJ Piotrek wraz z całym sprzętem grającym, który obsługiwał. Na parkiecie świetnie bawiliśmy się, a niezwykła atmosfera utrzymywała się cały dzień. Nie zabrakło również tradycyjnego ustawiania „bucików”, związanych z tym świętem. Był to wyjątkowy dzień, a wspólne wspomnienia zostaną na długie lata. Dziękujemy wszystkim obecnym, którzy przyczynili się do stworzenia tej niezwykłej aury.

Autor: Jagoda Łukaszewska